Renovace, Výroba & Opravy

Provádíme stavbu, přestavbu, renovaci a opravy hydraulických a pneumatických strojů a strojů s elektrickými pohony. Včetně komplexních strojů se servopohony či víceosými (motion control) systémy. Dále provádíme nastavení a optimalizaci hydraulických servopohonů.

Renovace

Renovujeme hydraulické a pneumatické stroje a zařízení. Našim cílem je dosáhnout nejlepší ceny při zachování kvality. Používáme výhradně komponenty osvědčených výrobců a náklady minimalizujeme pečlivou přípravou. Ve většině případů šetříme náklady na dopravu renovací přímo u zákazníka, přičemž zákazník se může podílet výpomocí. Účastíme se také renovací jako subdodavatel, kdy převezmeme pouze část prací např:

● Demontáž

● Renovaci skeletu, rámu

● Protrubkování & prohadicování

● Instalaci komponent

● Renovaci elektrické části

● Automatizaci / Upravu softwaru

● Uvedení do provozu

Elektro – Projekční činnost

Projektujeme elektrickou výstroj (rozváděče) pro zařízení, které renovujeme nebo vyrábíme. Montáž a uvedení do provozu provádíme dle příslušných normativ a směrnic.

Servis Hydrauliky

Součástí renovace nebo nového výrobku je i bezplatný servis a záruka bezporuchovosti po nadstandartně delší dobu. Zavazujeme se taktéž po dobu životnosti stroje k bezplatnému poradenství a zvýhodněnému servisu.

Měření & Optimalizace

Disponujeme vhodnou měřící technikou a sensorovým vybavením firmy Hydrotechnik GmbH. Naše knowhow Vám ušetří čas a tím i peníze při optimalizaci a prvotním nastavení komplexních hydraulických zařízení.

Opravy

Změříme nežádoucí tlakové špičky, tlakovou diferenci, pokles tlaku, změny průtoků, popř. znečištění oleje na Vašem zařízení. Na základě zjíštěných dat lokalizujeme poruchu a provedeme nápravu.

Výběr komponentů

Máte-li na Vašem stroji obsolentní ventil, čerpadlo, frekvenční měnič, PLC apod. Napiště nám. Vybereme a obstaráme patřičnou náhradu za zajímavé ceny. Na přání zabudujeme komponentu do Vašeho zařízení a garantujeme tímto náhradu původního.

Testovací stolice

Počínaje malým testovacím zařízením z hliníkových profilů např. pro filtraci až po výkonové teststandy převodovek, spalovacích motorů apod. Navrhneme a postavíme spolehlivou hydraulickou, pneumatickou nebo elektromechanickou testovací stolici (zkušebnu)-

● Mechanických komponentů

● Hydraulických komponentů

● Pneumatických komponentů

● Tlakové pevnosti a těsnosti

● Opotřebení

● Znečištění kapalin, filtrace

● a dalších fyzikálních veličin.