Hydrotechnik GmbH

Je německá společnost, patřící mezi špičku v oblasti průmyslové měřící techniky fluidních vysokotlakých systémů. Naše společnost je oficiální zástupce firmy Hydrotechnik pro Českou republiku.

Produktové portfolio

Firma Hydrotechnik jako držitel patentu Minimess-Spojky nabízí obsáhlý sortiment produktů pro měření a diagnostiku hydraulických, pneumatických a procesních zařízení a strojů. A to vše na vysoké úrovni s garancí excelentního servisu. Vyberte si z našich katalogů nebo nás oslovte. Rádi Vám z výběrem poradíme.

Elektronická měřidla

…pro měření a záznam nejen fluidních veličin. Základní výbava každého hydraulikáře, který jistě ocení bohaté spektrum funkcí.

● permanentní měření

● start nebo ukončení měření podle def. události

● protokolace a visualizace

Spojovací materiál

…náš spojovací materiál – Minimess® umožňuje spojení pod tlakem bez úniku kapaliny. Za chodu stroje je možno připojit a odpojit sensory, manometry nebo dokonce malé hydraulické pohony nebo odebrat vzorky kapaliny, popřípadě odvzušnit systém. Součástí našeho sortimentu je obsáhlé Minimess-Příslušenství díky kterému můžete Vaše zařízení lehce dovybavit.

Sensory

…naší velké HySense® rodiny sází na vysokou spolehlivost a to nejen v oblasti průtoků nýbrž také v měření tlaku, teploty, pozice nebo rotace.

● průtoky od 0,2 do 1000 l/min

● tlaky od -1 do 4000 barů

● teploty od -50 do 200°C

● pro oleje, vodu, plyny a různá procesní média

Kalibrace průtokoměrů

Kalibrujeme průtokoměry do 1000 l/min standardně minerálním olejem, ale i vodou. Obdržíte DAkks certifikát popř. standardní certifikát obsahující K-faktor, kalibrační hodnotu, chybu, rozsah, viskozitu a kalibrační hodnotu pro linearizaci ISDS. Kalibrujeme průtokoměry všech výrobců.

● Kalibrační viskozita dle přání od 1cSt do 250cSt (standardně 30cSt)

Hydrotechnik Katalogy

Měřící přístroje

MultiHandy 3020
MS5060
MS4010
Servisní kufry

Minimes

Minimes
Hadice
Manometry
Redukční ventily procesních plynů

Snímače

Turbiny - Sensory průtoků
GFM - Sensory průtoků
Sensory tlaku
n, s, F, M, f - Sensory

Pokud jste nenašli Váš komponent v katalozích nebo máte komponent jiného výrobce, zašlete nám prosím typový štítek nebo popis na info@technikert.com

Měřící skříně

Základem měřící skříně jsou osvědčená měřídla firmy Hydrotechnik, zajišťující přestnost a rychlost měření. Řízení aktorů je realizováno buď přímo I/O- rozhraním MultiSytému nebo vezstavěným S7-PLC. Rozvětvení signálů sensorů provádíme pomocí MultiXtend Split.

● Měření až do 200kHz

● Protokolace

● Vizualizace na panel PC nebo na MultiSystém

● SQL Datenbanka

0